Bu Blogda Çekiliş Var


Yedi Kişiye Hediye...

Sevgili Bebeğimin Güncesi takipçilerim;

Blogum bir yılını tamamladı.Aslında blogumu oluştururken ki amacım bir çok annenin de başladığı gibi sadece oğlumun anılarını yazmaktı. Fakat blogum takip edilmeye başlandıkça ben yazmak için daha çok istek duydum, ve ben yazdıkça sizler takip ettiniz. Bir gün bir baktım ki blogum çocuğumun anılarını yazdığım bir platform olmaktan çıkmış ve anne-çocuk blogu oluvermiş. Bu vesile ile blogumu ve blogumun facebook sayfasını takip ettiğiniz için buradan her birinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Bazen kendi kendime düşünüyorum da iyi ki sizler beni bu denli takip ederek beni gaza getirmişsiniz ki ben de blog yazma işini bu kadar ciddiye almışım. Sonuç olarak şimdiye kadarki paylaşımlarım binlerce anneye fayda sağladı ve ben sizlerin verdiği destek sayesinde bugüne kadar 66.000'den fazla tıklanan bir bloga sahip olmanın haklı gururunu yaşıyorum. Blogumun siz değerli takipçilerinden gelen geri bildirimler ve insanlara bir faydamın dokunmuş olmasının verdiği mutluluk ile, sizler beni takip etmeye devam ettiğiniz sürece, sizlere faydalı olduğuna inandığım bilgi ve tecrübelerimi dilim döndüğünce paylaşmaya devam edeceğim.


Bugüne kadar blogumda annelere fayda sağlayacağına inandığım bir çok konuya yer verdim. Örneğin "Bebek Yemekleri", "Ek Gıda Hakkında", "Ek Gıda Tarifleri", "Aktivitelerimiz", "Montessori Eğitimi Hakkında". Ancak bugünkü konumuz olan "Çekiliş"e blogumda bugüne kadar yer vermemiştim. Bu yüzden yine blogum için yeni bir şeyi sizlerle paylaşmanın da heyecanını yaşıyorum.

Nurtiria üyelerinin büyük bir çoğunluğu Arzu hanımı zaten tanırlar,facebook sayfasından "oyuncak annesi" olarak da bilinir. Genelde ahşap oyuncaklar satıyor olması sebebiyle oğluma aldığım oyuncaklar konusunda tercihimi hep Arzu hanımın oyuncaklarından yana kullandım. Yeri gelmişken niçin ahşap oyuncakları tercih ettiğime de kısaca açıklık getireyim; öncelikle ahşap oyuncakların plastiklere göre daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum. Ayrıca ahşap oyuncakların doğaya zarar vermeden geri dönüşümü yapılabiliyor ve kolay kolay kırılıp bozulmadığı için daha uzun süre ve daha çok çocuk tarafından kullanılabiliyor. Diğer bir tercih sebebim de daha gerçekçi ve daha ağır parçalardan oluştuklarından mıdır nedir oğlumun ilgisini daha çok çekiyorlar. Son ve en önemli neden olarak da, birebir aynısı olmasa da Arzu hanımın oyuncaklarının montessori aktiviteleri için montessori materyallerine yakın özelliklerde olduğunu düşünüyorum. Biz bir çok montessori etkinliğimizi Arzu hanımın oyuncaklarıyla da gerçekleştirebiliyoruz. Tüm bu sebeplerden dolayı çekilişimizi Arzu hanımın sponsorluğunda yapıyoruz. 

Yapacağımız çekilişte 7 kişiye aşağıda resimleri olan oyuncakları hediye olarak göndereceğiz.Bayram öncesi miniklere ufak bir armağanımız olsun.


Katılım Koşulları:

1- İlk koşul bloguma üye olarak izleyici olmanız...

Üye Nasıl Olunur: Blogumda sol sütunda fotoğrafta ki gibi bir alan göreceksiniz."bu siteye katılın"a tıklıyoruz.Devamında (google,twitter,yahoo) hesapları çıkıyor hangisinde hesabınız varsa seçebilirsiniz,örneğin; gmail adresiniz varsa "google"hesabını seçebilirsiniz. Son olarak mail adresinizi girerek üye oluyorsunuz ve "bu bloğu izle"butonunu tıklayarak bloguma üye işleminiz tamamlanmış oluyor.


2- Bu postun altına adınız, soyadınız ve mail adresinizle beraber yorum yazmanız (yorum olarak "blogunuzun izleyicisiyim" yazmanız yeterli). Zaten izliyorsanız sadece ad,soyad,mail ve yorum yeterli.
http://burcu-kaan.blogspot.com/

3-Blogumun facebook sayfasını beğenmeniz.
https://www.facebook.com/KaaninGuncesi

4-Sponsorumuz olan oyuncak annesinin facebook sayfasını beğenmeniz.
https://www.facebook.com/OyuncakAnnesi?fref=ts

Not :

 • Çekilişte hak kazanabilmek için bu dört koşulu yerine getirmeniz gerekiyor.
 • www.cekilisyap.com adresinde gerçekleşecek olan bu çekilişe son katılım tarihi, 5 Ağustos 2013, saat 23:59′dur.
 • Hediye kazanacak olan 7 kişiyi, 6Ağustos 2013’te facebook sayfamızda ve blogumda çekiliş linkini yayınlayarak açıklayacağım.
 • Yurt dışına gönderim yapamıyoruz.
 • Kargo alıcıya aittir.


Birinciye
Bebeğinize uzun-kısayı öğretebilirsiniz.İncelemek için buraya göz atabilirsiniz.

İkinciye
Bebeğinize şekilleri öğretebilirsiniz.

Üçüncüye
Bebeğinize şekilleri öğretebilirsiniz.

Dördüncüye
Bebeğinize kalın-ince kavramını öğretebilirsiniz.İncelemek için buraya göz atabilirsiniz...

Beşinciye
Bebeğinize şekilleri öğretebilirsiniz.İncelemek için buraya göz atabilirsiniz.

Altıncıya
Bebeğinize daireyi öğretebilirsiniz.Aynı zamanda sayıları da öğretebilirsiniz (birinci yuvarlakta bir parça,ikinci yuvarlakta iki parça... şeklinde devam ediyor)

Yedinciye
Bebeğinize üçgeni öğretebilirsiniz.Aynı zamanda sayıları da öğretebilirsiniz (birinci üçgende bir parça,ikinci üçgende iki parça... şeklinde devam ediyor)181 yorum:

 1. İlk yorum benden mi ki?Çok sevdim ben bu çekilişi zaten oyuncak annesinden hangisini alsam diye düşünüp dururken siz hediye edin bana:)
  Bu arada blogunu paşamla yaşam adıyla takipteyim aynı şekilde paşamla yaşam adıyla sayfanı takip ediyorum.Tuğba Akkaya Maden olarak da oyuncak annesinin facebook sayfasını takip ediyorum.
  Sevgiler..

  YanıtlaSil
 2. tuğba ve ben aynı düşüncedeyiz.bu çekiliş üye olmama vesile oldu zaten beğeniyordum bloğunuzu.arzu hanımdan bende alacağım bir kaç oyuncak çekiliş vesile olur inşallah:))

  YanıtlaSil
 3. bloğunu zaten sürekli okuyordum yemek tariflerini özellikle :) çok güzel bir iş yapmışsın :) tebrikler:)
  Özlem GÜLDEN KILIÇ
  ozlem.gulden.kilic@gmail.com

  YanıtlaSil
 4. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 5. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 6. takip ediyoruz özgün ve seçil :)

  YanıtlaSil
 7. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 8. Selam burcucum aysenilin sansini denemek istedim bende
  Aynur Altunyaprak
  ayncnd@hotmail.com

  YanıtlaSil
 9. kızlar çok özür diliyorum bu yorum yazar tarafından silindi diyor ama nasıl oldu anlamadım.yanlışlıkla mı sildim diye düşünüyorum ama öyle bir şeyde yapmadım aslında.silinen arkadaşlarım tekrar yazarlarsa hakları kaybolmasın lütfen.

  YanıtlaSil
 10. Selam burcum :) cimcime kızım tontonum İrem'imin şansını bi de ben deneyeyim dedim.. Hayırlısı olsun katılan tüm arkadaşlara, kaan paşayı kocaman öperiz sevgiler :)

  YanıtlaSil
 11. Bloğa üye olmayı unutmayalım kızlar.Üye olanlar arasında çekiliş yapılacak.

  YanıtlaSil
 12. Selam burcucum :) kızım tontonum Elif Duru'nun şansına bi de ben deneyeyim dedim.. Hayırlısı olsun ,kaan kuzumu kocaman öpüyoruz
  mail adresim :dyguorc@gmail.com

  YanıtlaSil
 13. Merhaba, Azra mın şansına....Bütün şartlar tamam.... dnzryhn85@hotmail.com

  YanıtlaSil
 14. merhaba, senden görüp hangisini alsam diye düşünürken çekiliş yapmışsın bile. çok sevindim:) yakışıklı oğlumun şansına ben de katılayım. takibe devam:)

  YanıtlaSil
 15. butun sartlar tamam oglusumun sansina.. gamzekoluman11@gmail.com

  YanıtlaSil
 16. cnm bloğunun yakından takipçisiyim.umarım bu oyuncaklar ihtiyacı olan birilerine çıkar.oyuncak annesi ve seni kutluyorum

  YanıtlaSil
 17. merhaba bende oyuncak annesinden birşeyler almayı düşünyordum ama birtürlü para ayarlayıp alamamıştım neyse inş kısmetimizde varsa bir hediyede biz kazanırız blogunuzun hergün izleyisiyiz zaten ama üye olmamıştık bugün izleyici olduk tam olarak kaanın oyunlarını etkinliklerini yapıoruz biz örnek bir abi :))

  YanıtlaSil
 18. Fatma Nur SÜKLÜN
  fnsuklun@gmail.com
  "blogunuzun izleyicisiyim"
  herkese bol şans:)
  http://etkinliklerimizvebiz.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 19. aslında hediye kazanmak da isterim, çünkü hayatımda hiç hediye kazanmadım, ilk hediyemi kızım için kazanmış olmak isterim ama hediye bir yana ben bu bloğu oyuncak annesini bir de adı geçmiyor ama birdolapkitabı tanıdığım için kendimi çok şanslı sayıyorum çünkü kızım daha çok küçük ve yapacak ççooooook işimiz var. emeği geçen takdiri hakeden herkese sevgimle
  bu arada herkese bol şans

  YanıtlaSil
 20. Arkadaşlar herkes "kuzucukların annesi"arkadaşımız gibi yazarsa çekiliş programına isim yazarken karışıklık olmaz.

  YanıtlaSil
 21. Filiz Aktürk
  Carpiediemm@hotmail.com
  Blogunuzun izleyicisiyim.

  YanıtlaSil
 22. Bu bloğun takipçisiyim;)
  Ayşen Çakmak
  aysenunsal@yahoo.com

  YanıtlaSil

 23. Ayşen Çakmak
  aysenunsal@yahoo.com

  Bu bloğun takipçisiyim;)) iyi şanslar herkese

  YanıtlaSil
 24. Merhaba tatlım nasılsınnn tabi ki takipçinimm bunu bilirsinnn:))

  YanıtlaSil
 25. Blogunu takip ediyorudm zaten.Şimdi de üye oldum.

  Oğlum Erenin şansına...

  Elif Kuş Bölgen
  elifkus238@gmail.com

  YanıtlaSil
 26. blogunuzu takip ediyorum herkese bol şanslar...umarım bize çıkarrr...10 aylık bir kızım var...

  YanıtlaSil
 27. Burcucum cok sevindm senin adina bu kadar takipcin olmasina bende onlarin icinden birisi oldugma seni gormesemde tanidigma cok mutluyum.

  YanıtlaSil
 28. ilgiyle ve merakla takip ediyoruz sevgiler :)

  YanıtlaSil
 29. Nilimin anasıda nurturiadan beri takipçiniz :).

  YanıtlaSil
 30. Aylin Kömeç
  ayln.kmc@gmail.com
  Blogunuzun takipçisiyim

  YanıtlaSil
 31. Nilimin anasıda nurturiadan beri takipçiniz :).

  YanıtlaSil
 32. Burcucum bizi de unutma biz de takipçiniz :)
  Gamze Tatar
  gamzetatarr@hotmail.com

  YanıtlaSil
 33. Bizde hem facebook ta hem burda takiociyiz.

  YanıtlaSil
 34. Selam canim süper olmus hediyelerin bu iste arzu zaten bir numara. Bende arzudan bir hediye vermeyi düşünüyordum ilk sen davrandim. Bende takipcim 1000 olunca 3 kisiye hediye dagitacagim phlipsten İnsallah. Muhtemelen onumuzdeki haftada ben yaparim. Herkesi de beklerim kızlar. www.bebegimhersey.blogspot.com aslinda butun bloggerlar boyle yapsa super olur.

  YanıtlaSil
 35. Canim takipteyim hepsini
  Ebru Yeşiltepe
  ebruyesiltepe84@gmail.com

  YanıtlaSil
 36. slm burcu hanım.ben nurti arkadaşlarınızdan hatice selen ertuğrul(hselen)..dilerim kızımın şansına bize de çekilişten oyuncak çıkar..
  hatice.nazmi_ertugrul@hotmail.com

  YanıtlaSil
 37. slm.facebooktan annemle takipçinizdik bloğunuzu elif83_cetin olarak izliyorum. mükemmel bir etkinlik. kızım için şanslı olmak dileğiyle.
  elif çetin
  elif83_cetin@hotmail.com

  YanıtlaSil
 38. bloğunuzu zaten takip ediyordum bende bi şansımı deniyeyim dedim :)
  yasemin balkan yaseminnbalkan@gmail.com

  YanıtlaSil
 39. merhaba bloğunuzu takibe aldığımı sanıyordum fakat paylaşımların öyle içine dalmışımki üye olmayı unutmuşum :)oyuncak annesini zaten takipteyim sizin facebook sayfanızında varlığından şimdi haberdar oldum ki çekiliş olmasa bile seve seve takip edeceğim bir sayfa ama bu çekiliş bahanem oldu diyelim adetim olmasada pek bu tarz çekilişlere katılmak kızımın şansına inşaallah çıkar diyerekten selam ve sevgilerimi yolluyorum :)

  sümeyra akkaya /stylesmyr@windowslive.com

  YanıtlaSil
 40. Blogunuzun izleyicisiyim
  Sibel Sağlam
  sibellsaglamm@gmail.com

  YanıtlaSil
 41. Merhabalar :) Bizde anne kızşansımızı deneyelim dedik. Bloğunuzu zaten takip ediyorduk, çok güzel ve başarılı bence tebrik ederim. Çok denedim blog yazmayı ama çocukların ve evin işleri çoğalınca vakit bulamamaya başladım maalesef . Tekrardan güzel yayınlar diliyorum.
  Nalish8@hotmail.com
  Nalishce@blogspot.com

  YanıtlaSil
 42. şartlar tamam izleyicinizim erhan bilir erhan.bilir@gmail.com

  YanıtlaSil
 43. gündüz adımı soyadımı yazmayı unutmuşum, tekrar açayım dedim bir de ne göreyim 17 yorumdan 41 e çıkmış. süper ben bile senin adına gurur duydum yeni dostum. yolun Açık olsun
  ferhan kaboglu
  ferhankaboglu@gmail.com
  antalya

  YanıtlaSil
 44. Yeliz bademci
  Yeliz.toprak.emre@gmail.com
  "Blogunuzun izleyicisiyim "
  Sevgiler :)

  YanıtlaSil
 45. Merhaba, blogunuzu zevkle takip ediyorum, sevgiler:)
  Ozlem Akay
  ozlllem@gmail.com

  YanıtlaSil
 46. blogunuzun izleyicisiyim ve bütün şartları tamamladım,haydi hayırlısı :) pelin.ekrem@gmail.com

  YanıtlaSil
 47. Merhabalar blogunuzu yenikeşfettim izleycinizim.. Sema alkuru sema3373@hotmail.com

  YanıtlaSil
 48. bütün sartları tamamladım... güliz öksüz ... guliz.oksuz@hotmail.com

  YanıtlaSil
 49. bloğunuzun takipçisiyim yeni tanıdım ama beğendim sevgiler

  YanıtlaSil
 50. Selda türkmen. seldatürkmen19051986@gmail.com bloğunuzun takipçisiyim

  YanıtlaSil
 51. "blogunuzun izleyicisiyim.
  siyahgulsiyahgul@gmail.com

  YanıtlaSil
 52. "bloğunuzun izleyicisiyim"
  AYSUN ALIR
  Zeynep-4434@hotmail.com

  YanıtlaSil
 53. "bloğunuzun izleyicisiyim"
  AYSUN ALIR
  zeynep-4434@hotmail.com
  mail adresim birinci yorumda yanlış olmuş doğrusu bu yorumdaki gibi olacak burcucum :)

  YanıtlaSil
 54. izlemedeyim....
  hatice dursun
  haticedursun13@yahoo.com
  haticed13@hotmail.com
  ilki ile üye oldum, 2.si face'deki...

  YanıtlaSil
 55. Şartlar tamam
  face sayfaları beğenildi
  blogunuzun izleyicisiyim

  Bensu YENER
  birezgisin@hotmail.com

  YanıtlaSil
 56. Facebook sayfalarını öylesine biri ismiyle beğendim.
  Blogunuzun takipçisiyim: öylesine biri
  Blogumda duyurdum:
  http://blogumabandim.blogspot.com/p/blog-cekilisleri.html
  mail adresim: oylesinebiri66@yahoo.com

  YanıtlaSil
 57. eski takipçinim burcucum ama facebook yok bende nasıl katılıcam?

  YanıtlaSil
 58. katıldım canım
  Begüm ÖZTÜRK
  nurdevel07@gmail.com
  herkse bol şanslar.....

  YanıtlaSil
 59. ben de takipteyim ;)
  reyhan kocataş
  tunay_han@hotmail.com

  YanıtlaSil
 60. severek takip ediyoruz dört koldan :)
  Burcu Korkut
  burcum41@hotmail.com

  YanıtlaSil
 61. Merhaba burcucum.. ben de kızımın şansına katılmak istedim.. Sevgiler..

  Mail:ssilanurr@gmail.com

  YanıtlaSil
 62. Gamze Uslu
  gamzesim@hotmail.com

  Blogun izleyicisiyim.

  YanıtlaSil
 63. kızım için istiyorum.. bakalım ne olacak. bütün şartları yerine getirdim..
  şemsi akbulut
  akbulutsemsi@hotmail.com

  YanıtlaSil
 64. Merhaba tüm şartları yerine getirdim blogunuzun hayranıyım.herkese bol şans.bizim ufaklıklar bu oyıuncaklara bayılacaklar :)) ESMA UYSAL MAİL:zeynebsevde@hotmail.com

  YanıtlaSil
 65. merhabalar tüm şartları tamamladım.kızımın şansına umarım şanslı olurum.
  SEVİM GİLİK
  sevimgilik@hotmail.com

  YanıtlaSil
 66. özlem karaoğlu
  ozlemkaraoglu84@gmail.com
  "blogunuzun takipçisiyim:))"
  herkese bool şanslar..

  YanıtlaSil
 67. tüm şartlar tmm izleyicin oldum .2 çoçğum için inş nasip olur.emine genç emineburak@mynet.com https://www.facebook.com/emineburakgenc/posts/428614553913100

  YanıtlaSil
 68. canım takipçiniz.oğullarım için şansımı deniyorum.aysee2405@hotmail.com

  YanıtlaSil
 69. takipteyiz ama doğru şekilde katılabildimmi emin değil ::(

  YanıtlaSil
 70. MERHABALAR BENDE GELDIM -İZLEYICINIZ OLDUM
  MUHSİNE DURMUŞ
  https://twitter.com/muhsinedurmus
  https://www.facebook.com/ela.m.durmus

  YanıtlaSil
 71. slm.şartlar tamam. sultan ç :)

  YanıtlaSil
 72. slm.şartlar tmm.okyanus.gonullu@hotmail.com

  YanıtlaSil
 73. Arzu hanım sayesinde blogunuzu ve çekişinizi öğrendim. Artık ben de blogunuzun takipçisiyim.
  Ad-Soyad: Berna Tektaş-Sivrikaya
  e-mail: tektasb@yahoo.com

  YanıtlaSil
 74. blogunuzun izleyicisiyim


  gulcanuzun34@hotmail.com

  YanıtlaSil
 75. ÖZGE ÖZTÜRK TOKEL
  fearness85@gmail.com
  'bloğunuzun izleyicisiyim'

  ad soyad ve mail bilgilerimi yazmayı unutmuşum:)

  YanıtlaSil
 76. aslı öztürk gorselsanatlar.net@gmail.com
  blogunuzun izleyicisiyim.

  YanıtlaSil
 77. ebru kaya ebrukaya1@hotmail.com kecetoka.blogspot.com
  blogunuzun takipçisiyim bende:))

  YanıtlaSil
 78. Hem Kaan'ın hem bloğun takipçininiz Burcu hanım :) çarşamba günü oyun grubumuzda görüşmek dileğiyle. Öpüyoruz sizi..

  YanıtlaSil
 79. merhaba oğlum ahşap oyuncakları çok seviyor biz de şansımızı deneyelim takipçinizim
  Şenay MOUSTAFA senaysn@yahoo.com

  YanıtlaSil
 80. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=196801657151627&id=100004653824477
  https://www.facebook.com/profile.php?id=100004653824477
  Gamze Mustafa Kılıç
  memur_gamze_@hotmail.com

  YanıtlaSil
 81. şebnem fidan seplem@yahoo.com
  blogunuzun izleyicisiyim.

  YanıtlaSil
 82. takipteyim

  Özge Selçuk Güneysu

  mail : ozgeselcukguneysu@gmail.com

  sayfaları beğendim 4 şart da yerine getirildi :)

  YanıtlaSil
 83. blogunuzun izleyicisiyim
  Fatma Aydemir Gökmen
  mail: ftm.gokmen@gmail.com

  YanıtlaSil
 84. blogunuzun izleyicisiyim

  Funda Kubuş

  fundakubus@gmail.com

  YanıtlaSil
 85. zaten takipteymişim.arzuyuda takipteymişim..sadece yorummm
  ayseraslan_0782@hotmail.com
  ayşe arslan

  YanıtlaSil
 86. burcu korkut adıyla katılmıştım daha önce ama o üyeliği kaldırdım şimdi bu isimle katılıyorum ;) Burcu Korkut burcum41@hotmail.com

  YanıtlaSil
 87. merhaba şartlar tamam izleyicinizim(sineminbahari),facebook sayfanızı beğendim.firma facebook sayfasını beğendim.şanslı olmak dileğiyle,sevgiler:)
  https://www.facebook.com/sineminbahari/posts/10151729673593094
  SinemBadioglu
  sinembadioglu1@hotmail.com

  YanıtlaSil
 88. https://www.facebook.com/deniz.gunerkarabas/posts/554304737962760 bloğunuzun izleyicisiyim deniz güner karabaş denizguner77@hotmail.com

  YanıtlaSil
 89. Benim yorumlar niye yok ki :( Bloğunuzun bir numaralı takipçisiyim,oğlunuz oğlumdan 3 gün büyük sadece,sizi seviyoruz;)

  YanıtlaSil
 90. Takipteyiz.billurgokpinar@hotmail.com

  YanıtlaSil
 91. Merhaba bloğunu izliyorum.
  Gfc:saliha temiz
  facebook sayfanızı beğendim.firma facebook sayfasını beğendim
  https://www.facebook.com/saliha.temiz.37
  https://www.facebook.com/saliha.temiz.37/posts/164574053725702
  https://twitter.com/salihatemiz/status/359812143010422786
  http://salihatemiz.blogspot.com/2013/07/httpburcu-kaanblogspotcom201307bu.html

  saliha temiz
  salihatemiz@hotmail.com
  sevgiler...

  YanıtlaSil
 92. merhaba, çekilişinize katıldım,şartları tamamladım. ödüller mükemmel inşallah küçük oğlumun şansına bizede çıkar :) nurcan yerebakan evimacademy@yahoo.com

  YanıtlaSil
 93. Yorumumu bulamadım tekrar yazıyorum.
  Nalish8@hotmail.com
  Nalishce@blogspot.com

  Takipteyim :)

  YanıtlaSil
 94. blogunuzu takip ediyorum ve bende katılmak istedim bu arada bebeğimherşeyde oyumu sizin için kullandım :)
  rafiye özdemir
  rafiyeozdemir@gmail.com

  YanıtlaSil
 95. Merhabalar blogunuzu yenikeşfettim ve geç kaldığım için hayıflandım :) artık takipteyim sizi benim oğlum 3 yaşında onun şansına katılıyorum bu oyuncakların bazılarının siparişini oyuncak annesinden isteyecektim zaten mesajım hazırda ama bu şansı değerlendirmek istedim hadi hayırlısı :)
  feride.sonmez-@hotmail.com
  Feride Sönmez
  (bu arada ben bloga üye ol butonunu göremedim neden? )

  YanıtlaSil
 96. Selamlar..izleyicinim..şanslı olmak dileğiyle.. :)

  bide facede duyurdum ve diğer şartlarıda yerine getirdim ..

  https://www.facebook.com/albayrakkaya/posts/10201107042173611


  Hülya Kaya

  kayahly2327@hotmail.com

  sevgiler. :)

  YanıtlaSil
 97. Merhaba. makyajli kareler adıyla izleyicin oldum. şartlar tamam. facebboktan hem sayfanı hemde oyuncak annesi nin sayfasını beğendim.

  Çiğdem Eyisoy

  makyajlikareler@gmail.com

  YanıtlaSil
 98. Saliha Temiz paylaşımlarınız için teşekkür ediyorum

  Rafiye Özdemir desteğiniz için teşekkür ediyorum.

  Feride Sönmez bloga üyelik butonu sol sütunda olup takipçiler başlığının hemen altındadır.Üye olmazsanız çekiliş hakkınız kaybolur.

  Hülya kaya ayrıca face sayfanızda duyurduğunuz için sizede teşekkür ediyorum

  Bol şanslar...

  YanıtlaSil
 99. Aras paşamla yaşam: ben yorumlara hiçbir mudahele yapmıyorum.Benden kaynaklı bir sebep değil.Teşekkür ediyorum güzel sözleriniz için

  YanıtlaSil
 100. Google plus takipçilerim bir karışıklığa sebep vermemek ve adaletli olmak adına çekilişimiz "bu siteye katılın"bölümündeki takipçiler arasında yapılacaktır.Ayriyeten "bu siteye katılın"bölümünden üye olmanız gereklidir.

  YanıtlaSil
 101. arzucuğumun oyuncaklarını severek alıyoruz nurtiden:)
  mehrican79@hotmail.com

  YanıtlaSil
 102. tuba ar
  goparadays@hotmail.com

  YanıtlaSil
 103. blogunuzun izleyicisiyim
  didem
  semdid-2034@hotmail.com

  YanıtlaSil
 104. bende takipçinizim :) seçil değer secildeger@gmail.com

  YanıtlaSil
 105. katıldım sonunda Feride... :)

  YanıtlaSil
 106. canım çok begendim takip etmeye devam :)kiymetilayda1979@gmail.com

  YanıtlaSil
 107. takipçinizim
  başak çaoğlu yıldız
  basakcamogluyildiz@gmail.com

  YanıtlaSil
 108. Özlem çınar
  ozlem.cinar07@gmail.com
  Bloğunuzun izleyicisiyim.
  Bol şans diliyorum:)

  YanıtlaSil
 109. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 110. selam bloğun izleyicisi oldum
  kemal gürbüz
  sizin facebook sayfanızı begendim
  firmanın facebook sayfasında begenim var çekilişi paylaştım https://www.facebook.com/karakemal81/posts/488728247881558
  bay-karizma81@hotmail.com

  YanıtlaSil
 111. Arkadaşlar öncelikle takibiniz için çok teşekkürler.Bu çekilişte hak kazanabilmek için çekiliş kurallarına uyulmak zorunda.Çekiliş kurallarımız yukarıda belirtilmektedir.Öncelikle üye olmak gerekiyor,face sayfamızı beğenmeniz gerekiyor v.s.Eğer uye olmadan sadece yorumla çekiliş hakkı kazanılabilseydi bu durum bir kisinin bir kac defa hak kazanmasına yol acacakti bu da hem sizler icin eşitliği ve adaleti sarsacakti. Çekilişim en ince ayrintisina kadar düşünülmüş, en azindan ufak sorunları bertaraf etmek uzerine yogunlasilmistir. O yuzden lutfen kurallari yerine getirelim.Üye olmayan arkadaşlarım üyeliklerini gerçekliştirdikleri takdirde çekilişi hak kazanacaklardır. Tekrardan herkese teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 112. Emine Çengel
  emine.cengel@yahoo.com
  "blogunuzun izleyicisiyim"

  YanıtlaSil
 113. MERVE UZUNKAYA

  uzunkayamerve@gmail.com

  BLOGUNUZUN ZLEYİCİSİYİM

  YanıtlaSil
 114. Ayşegül AKYOL

  aysgl.akyl20@gmail.com

  "blogunuzun izleyicisiyim"
  herkese bol şans diliyorum :)

  YanıtlaSil
 115. Sevgili Merve hanım ve Ayşegül hanım çekilişi hak kazanabilmeniz için aynı zamanda bloguma üye olmanız gerekiyor.Çekilişimiz üye olan arkadaşlarımız arasında yapılacaktır.Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 116. şartlar tamam
  Uğur Aksu
  class366@gmail.com
  blogu ozcartman nicki ile izlemeye aldım.
  https://www.facebook.com/ozcartman

  YanıtlaSil
 117. selam
  izleyiciniz oldum
  birsengrbz_06@hotmail.com
  https://twitter.com/birsen_grbz/status/361246614872010752
  https://www.facebook.com/birsen.gurbuz/posts/10200891535383692

  YanıtlaSil
 118. merhaba şartlar tamamdır
  blogunuzun yeni izleyicisiyim
  https://www.facebook.com/ebrucengiz.kocogul/posts/410124442441669
  https://twitter.com/ebrukocogul1/status/361366222056595456
  cengizkocogul@mynet.com

  YanıtlaSil
 119. merhaba bloğunun sonsuz adıyla izleyicisiyim
  https://www.facebook.com/sonsuz1734/posts/419947791454677
  pelin demiral
  sonsuz1734@hotmail.com

  YanıtlaSil
 120. izleyicinim
  çok şeker blog..
  oğuz akdeniz
  akdenizzzzzz@gmail.com

  YanıtlaSil
 121. takipçiyiz başarılar

  YanıtlaSil
 122. Merhaba bloğunuzu izleme aldım
  Şeyda Gökçe
  gokceseyda@hotmail.com
  face sayfalarını beğendim
  https://www.facebook.com/SheedaGokce

  YanıtlaSil
 123. Blogunuzun takipçisiyim, işlemler tamamdır!;)
  Facebook Özge Selçuk Bozkurt - Çocuğumla Evdeyim sayfasının yöneticisiyim. Çcocuğunuzla paylaştığınız o güzel anlar hiç bitmesin!;)

  YanıtlaSil
 124. MERHABALAR BENDE BLOGUNUZA KATILDIM VE PAYLAŞIMLARDA BULUNDUM
  MUHSİNE DURMUŞ
  https://twitter.com/muhsinedurmus
  https://www.facebook.com/ela.m.durmus
  elaxedit@windowslive.com

  YanıtlaSil
 125. Tanıştığımıza çok sevindik :) İpek Güler. visne81@hotmail.com

  YanıtlaSil
 126. Bloğunun tekipçisiyim.
  2 facebook sayfasını da beğendim.

  Adım Seda Bilgin

  Mail adresim:
  sedanur._61@hotmail.com

  YanıtlaSil
 127. Bloğu takip ediyorum. Tüm şartları uyguladım. Sayfaları da beğendim. Adım Hafize Atak hafizeatak@hotmail.com

  YanıtlaSil
 128. ben bloga ekliyorum kendimi yani eklemiş ve yorum bırakmıştım ama sonra eklenmedi olarak gözüküyorum.

  YanıtlaSil
 129. Reyhan aktepe olarak takipteyim.
  reyhanaktepe1970@gmail.com

  YanıtlaSil
 130. Şartlar tamam
  Aysu demir olarak takipteyim
  aysudemir86@gmail.com

  YanıtlaSil
 131. Sevgili Hafize Kunt;
  Benim tarafımdan yorumlara kesinlikle müdahele olmuyor,kim ne yazıyorsa sistem otomatik olarak yayınlıyor.Tekrar denemenizi rica ediyorum

  YanıtlaSil
 132. gulserenakarayel@gmail.com
  gülseren aydın karayel olarak izliyorum.teşekkürler

  YanıtlaSil
 133. semaguney@live.nl blogunuzda izleyiciyim facedeki her iki sayfayida begendim sema ayyildiz güney olarak hayirlisi

  YanıtlaSil
 134. Pınar Doğan
  pinar.yakin@msn.com
  Tüm koşullar tamam. Izleyicinizim. 8 aylık bir oğlum var şansına inşallah. Bu arada Kadir geceniz mübarek olsun Allah dualarımızı kabul eylesin

  YanıtlaSil
 135. rabia alpan
  trabia_kilic@hotmail.com
  "blogunuzun izleyicisiyim"
  hayırlısı olsun bakalım :)

  YanıtlaSil
 136. Blogunuzun takipcisiyimm. birsen eratik se_ birtanesi@hotmail.com oglumun sansina ins

  YanıtlaSil
 137. işallah kazanırım kızımın çok ihtiyacı var saygılar

  YanıtlaSil
 138. Sevgili Sema Güney ve Mine hanım;
  çekilişimizi hak kazanabilmeniz için bloga üye olmanız gerekiyor.Üye olmadığınız takdirde çekiliş hakkınız olmaz.Nasıl üye olunacağı katılım şartlarının içinde belirtilmiştir.Bol şans diliyorum

  YanıtlaSil
 139. Takipcinim canim. Happypipek Pinar olarak:)) pinar albayram. pinaralbayram@gmail.com

  YanıtlaSil
 140. Takipinizdeyiz her bir koldan:) Elif Zorlu ang.elif@hotmail.com Sevgiler.

  YanıtlaSil
 141. takıpçınızım e.tarhann@gmail.com

  YanıtlaSil
 142. SİBEL DİLCİ
  sibeldilci38@hotmail.com izleyicisiniz oldum sayfaları beğendim umarım oğlum için kazanırım

  YanıtlaSil
 143. Blogunuzun takipcisiyim. Duygu Gökalp duyguyurtisigi@gmail.com

  YanıtlaSil
 144. takıp edıyoruz...
  Güliz Öksüz
  guliz.oksuz@hotmail.com

  YanıtlaSil
 145. bebisim ve ben takipteyiz :)

  Elif Erdek Dugan
  eliferdek@gmail.com

  YanıtlaSil
 146. Biz de oglumla takipteyiz Kaan pasanin ozellikle yemek yerken ki hallerine bayiliyoruz.:)
  ŞULE SUNGUR sulesungur@gmail.com

  YanıtlaSil
 147. tkipteyiz:)
  blogunuzun izleyicisiyim
  devletemre@gmail.com
  devlet emre tokel

  YanıtlaSil
 148. Blogunuzun takipçisiyim.
  Ayşe Nur Bakım aysenurbakim@gmail.com

  YanıtlaSil
 149. Blogunuzun takipçisi olduk güzel paylaşımlarınız ve bilgilendirmeler için teşekkürler...
  ZEYNEP TKKTAŞ zeynepkizmaz@gmail.com

  YanıtlaSil
 150. mrb.burcu hanm kızımın şansına denemek istedim :) sem10ur@gmail.com semanur mintaş..

  YanıtlaSil
 151. Ege ve ben takipteyiz. :)

  Duygu Yakıt Dağlı
  duyguyakit@gmail.com

  YanıtlaSil
 152. Başarılarınızın devamını diliyorum. Sevgiler...
  Ayşe Öcal
  safisabun@gmail.com

  YanıtlaSil
 153. İkiz kızlarım Defne ve Derin için şansımı denemiş olmak isterim :)
  Yeni bir takipçiniz daha var artık

  Duygu Karataş
  duy.karatas@gmail.com

  YanıtlaSil
 154. Bloğunuzu izliyirom şartların hepsi tamam ;)

  YanıtlaSil
 155. blogunuzun izleyicisiyim.
  gülayaktürk
  rosey_balkan@yahoo.com

  YanıtlaSil
 156. inşallah bu defa olur :) hadi hayırlısı

  YanıtlaSil
 157. bloğunuzun izleyicisiyim..oz_ozlenen@hotmail.com yadeliva001@gmail.com

  YanıtlaSil
 158. derya dogan
  deryaerisir@gmail.com

  YanıtlaSil
 159. güzel blog ve uzun zamandır izleyicisiyim, tebrikler.
  gülşah temizyürek
  gulsah.temizyurek@gmail.com

  YanıtlaSil
 160. Şükran KAPAR
  sukrankapar@gmail.com

  YanıtlaSil
 161. blogunuzun izleyicisiyim :)oglusumun sansina
  feridesukas@gmail.com

  YanıtlaSil
 162. bloğunuzun izleyicisiyim kızım bayılacak

  YanıtlaSil
 163. blogunuzun takipçisiyim.

  Çağla Dinçer chaakch@yahoo.com

  YanıtlaSil
 164. bende bloğunuzu yeni gördüm ama bugün ve bundan sonra takipçinizim :)

  YanıtlaSil
 165. bende takip ediyordum ama üyeliğe hediye çekilişi vesile oldu.teşekkürler.

  YanıtlaSil
 166. Merhaba Burcucum Egemin şansı için katılıyorum inşallah kazanırız.
  cansuegeeren@gmail.com

  YanıtlaSil
 167. hacersezer.mert efe5 Ağustos 2013 11:47

  blogunuzun izleyicisiyim bizde oğlumla hediye istiyoruz.teşekürle.

  YanıtlaSil
 168. Blogunun sürekli takipsiyim burcu, bir çok şey öğrendik sayende,paylaşımlarının devamını dilerim
  Emel Akkaya selcukakkaya2gmail.com

  YanıtlaSil
 169. Gulcin Ergenc
  Gulcinyalcin@gmail.com

  Blogunuzun izleyicisiyim

  YanıtlaSil
 170. Hüsna karanfil husna_karanfil@hotmail.com blogunuzun izleyicisiyim

  YanıtlaSil
 171. Blogunuzun izleyicisiyim

  YanıtlaSil
 172. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 173. İzleyicinim Burcu:)
  Sayfaları beğendim:)

  YanıtlaSil
 174. Yasemin Ekmekci yasemin_ekmekci_@hotmail.com
  Blogunuzun izleyicisiyim

  YanıtlaSil
 175. yasemin sönmez
  bilgisayarogretmeni@gmail.com


  takipteyiimmm

  YanıtlaSil
 176. yasemin ekinci
  yasminekinci@hotmail.com

  bloğunuzun yeni farkına vardım,bundan sonra takipçinizim :)

  YanıtlaSil

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...